Eko-Silesia proponuje placówkom oświatowym i wychowawczym bardzo łatwy sposób na uzyskanie dodatkowych środków finansowych.

Wiele szkół, przedszkoli czy bibliotek już teraz współpracuje z nami na zasadzie regularnej zbiórki zużytych tonerów i kartridży z drukarek komputerowych. Zakładamy że to osoby zarządzające tymi placówkami wiedzą najlepiej co jest im potrzebne w danym momencie, dlatego też Eko-Silesia nie proponuje, przy odbiorze zużytych pojemników, ani żadnych nagród rzeczowych czy zbierania punktów lecz tylko i wyłącznie pieniądze. Co najważniejsze instytucje z naszej okolicy (województwo śląskie) mogą mieć pewność że gotówka zostanie wypłacona na miejscu, podczas odbioru i sprawdzenia odpadów.

Oczywiście każda szkoła czy też inna placówka może liczyć na nasze wsparcie podczas zbiórki tonerów i kartridży. Dostarczamy wszystkim aktualne cenniki naszego skupu, plakaty informacyjne i inne materiały marketingowe, pojemniki (specjalne kartony) do przechowywania tonerów i kartridży a dla instytucji regularnie z